Tantra Retreat 3×3

Prvé – slnovratové ženské letné stretnutie 22. – 24. júna 2018 zamerané na 3. a 4. čakru

sa bude niesť v téme SRDCE – SEBAPRIJATIE – SEBALÁSKA – HARA (zemský stred človeka, život).

Aspekt KRÁSKA, no najmä ŠKAREDKA. Špeciálnu pozornosť budeme venovať srdcovej čakre – katarznými technikami budeme otvárať srdce skrz haru, čím budeme zároveň posilňovať svoju 3. čakru – hara predstavuje tajomne nosnú, formujúcu a zároveň uvoľňujúcu zoceľujúcu silu v nás. Má mužské kvality a je nesmierne dôležitá pre naše pevné ukotvenie v tom, kto sme, čo robíme, čo žijeme – pre našu sebarealizáciu.

panvové dno, tantra, meditácie

Naša trojdňovka bude o hýčkaní a vzájomnom dávaní a prijímaní. Prostredníctvom masáže a detoxikácie lymfy sa naučíme pestovať zdravie a krásu nášho tela.
Budeme prehlbovať Škaredú – neprijímajúcu sa ženu v nás a zároveň liečiť malé zranené dievčatko ukrývajúce sa v nej. Spoločne vytvoríme a zažijeme RITUÁL ODPUSTENIA ženám, zacvičíme si Mohendžodáro pod holým nebom počas najkratšej noci v roku.
Budeme pracovať aj s pomocou situačných ženských emotívnych kariet a skupinových konfrontačných aktivít.

 

Druhé, jarné stretnutie 30.mája – 2. júna 2019 zamerané na 5. a 6.čakru

sa bude niesť v téme KATARZIA – VÍZIE – TRETIE OKO

Aspekt JASNOVIDKA a ČARODEJNICA v nás. Špeciálnu pozornosť budeme venovať  VNÚTORNÉMU DIEŤAŤU v nás a jeho liečeniu. Zranenia, ktoré sme prijali v detstve majú obrovský dopad na naše rozhodnutia a motiváciu v dospelosti… Pomocou OSHO katarzných techník budeme spoznávať svoje emočné zranenia z minulosti a odkrývať ich projekcie do prítomnosti. Spoločne strávený predĺžený víkend tak povedie k celkovému hlbšiemu uzdraveniu nášho emočne zraneného vnútorného dieťaťa a tým k odstráneniu opakujúcich sa psychických blokov a závislostí, ktoré sa nám neustále môžu vracať do života.

5. čakru a jej mužské, tvorivé kvality využijeme pri výstupe procesov – vytvoríme si svoj vlastný VISION BOARD, naše zameranie a realizáciu v budúcnosti. Okrem liečenia psyché na nás čakajú krásne masáže, ohnivý tanec pre čarodejnicu, aktívny oddych a meditácie, mystický prechod JANTROU 9 čakier a RITUÁL ODPUSTENIA pre naše vnútorné dieťa.

 

Tretie stretnutie (momentálne sa pripravuje)