Tantra Retreat 3×3

Prvé – slnovratové ženské letné stretnutie zamerané na 3. a 4. čakru už prebehlo. O novom termíne vás čoskoro informovať. Aktuálne pripravujeme druhé stretnutie (pozri nižšie).

sa bude niesť v téme SRDCE – SEBAPRIJATIE – SEBALÁSKA – HARA (zemský stred človeka, život).

Aspekt KRÁSKA, no najmä ŠKAREDKA. Špeciálnu pozornosť budeme venovať srdcovej čakre – katarznými technikami budeme otvárať srdce skrz haru, čím budeme zároveň posilňovať svoju 3. čakru – hara predstavuje tajomne nosnú, formujúcu a zároveň uvoľňujúcu zoceľujúcu silu v nás. Má mužské kvality a je nesmierne dôležitá pre naše pevné ukotvenie v tom, kto sme, čo robíme, čo žijeme – pre našu sebarealizáciu.

panvové dno, tantra, meditácie

Naša trojdňovka bude o hýčkaní a vzájomnom dávaní a prijímaní. Prostredníctvom masáže a detoxikácie lymfy sa naučíme pestovať zdravie a krásu nášho tela.
Budeme prehlbovať Škaredú – neprijímajúcu sa ženu v nás a zároveň liečiť malé zranené dievčatko ukrývajúce sa v nej. Spoločne vytvoríme a zažijeme RITUÁL ODPUSTENIA ženám, zacvičíme si Mohendžodáro pod holým nebom počas najkratšej noci v roku.
Budeme pracovať aj s pomocou situačných ženských emotívnych kariet a skupinových konfrontačných aktivít.

Druhé, jarné stretnutie 12. – 15. marca 2020 zamerané na 5. a 6.čakru

sa bude niesť v téme KATARZIA – VÍZIE – TRETIE OKO

Aspekt JASNOVIDKA a ČARODEJNICA v nás. Špeciálnu pozornosť budeme venovať  VNÚTORNÉMU DIEŤAŤU v nás a jeho liečeniu. Zranenia, ktoré sme prijali v detstve majú obrovský dopad na naše rozhodnutia a motiváciu v dospelosti… Pomocou OSHO katarzných techník budeme spoznávať svoje emočné zranenia z minulosti a odkrývať ich projekcie do prítomnosti. Spoločne strávený predĺžený víkend tak povedie k celkovému hlbšiemu uzdraveniu nášho emočne zraneného vnútorného dieťaťa a tým k odstráneniu opakujúcich sa psychických blokov a závislostí, ktoré sa nám neustále môžu vracať do života.

5. čakru a jej mužské, tvorivé kvality využijeme pri výstupe procesov – vytvoríme si svoj vlastný VISION BOARD, naše zameranie a realizáciu v budúcnosti. Okrem liečenia psyché na nás čakajú krásne masáže, ohnivý tanec pre čarodejnicu, aktívny oddych a meditácie, mystický prechod JANTROU 9 čakier a RITUÁL ODPUSTENIA pre naše vnútorné dieťa.

Na jarný termín 12.3 – 15.3 2020 je kapacita 18 – 20 miest.
Začiatok vo štvrtok o 19.00 – koniec v nedeľu o 13.00 hodine.
Cena za ženský tantra retreat je 230€
Pracovať budeme veľmi intenzívne, čaká nás cca. 28 – 30 hodín práce, čas venovaný len SEBE

Sumu za retreat 230€, je možné uhradiť na splátky alebo podľa individuálnej dohody .
Je však potrebné uhradiť zálohu 120€ a tým si automaticky rezervovať miesto.

Tretie stretnutie (momentálne sa pripravuje)