Mohendžodáro pre pokročilé

Mohendžodáro tantra retreat pre ženy 

Mohendžodáro Žilina

Séria trojdňových seminárov 3×3 je pokračovaním kurzu tantrickej jogy pre ženy Mohendžodáro I. Koná sa intenzívnou formou v troch termínoch v meditačnom centre Lesná záhrada. Tréning je určený absolventkám základného kurzu Mohendžodáro u akreditovanej lektorky a všetkým ženám s predchádzajúcimi skúsenosťami s energetickou prácou.
Jeho cieľom je povzbudiť všetky ženy, aby odhalili poklady svojej sexuality a rozvinuli schopnosť uzdravujúcej lásky, ktorou môžeme prispieť k vzniku prirodzenejších a radostnejších vzťahov.
Sexuálna sila a mágia ženskej energie bola v ženách po tisícročia potláčaná. Mnoho žien žilo v strachu prejaviť sa vo svojej autenticite, zmyselnosti a kráse.
Poďme spoločne prežiť extázu zo slobody a prepojenia so svojím telom!

SPONTÁNNY TANEC

Spoločne uvoľníme svoju divokú energiu v pohybe, ktorý vedie k radosti.

OBRADY

Obrad/rituál je momentom kedy sa môžeme zastaviť a vedome vytvoriť posvätný priestor s jasným zámerom. Tantrické rituály nám dodajú jasnosť, vytvoria priestor pre uvoľnenie potlačených emócií a dodajú sebaúctu.

NO MIND TECHNIKY

Techniky „stavu bez mysle“ nás privedú späť do kontaktu s prirodzenými pocitmi, tak aby sme mohli uvoľniť svoje emócie a rozvíjať citlivosť svojho ženského tela. Pomocou dychu, hlasu, pohybu a dotyku sa prepojíme so svojou vnútornou silou a múdrosťou.

MASÁŽE

Liečivou láskyplnou masážou budeme hýčkať a uvoľňovať svoje telo aj myseľ.

MEDITÁCIE

Meditácie nám budú pomáhať zbaviť sa tlaku z toku myšlienok v mysli a pomôžu nám koncentrovať sa na okamih tu a teraz.

ZDIEĽANIE

V spoločných úprimných zdieľaniach našich zážitkov môžeme vnímať, ako hlboko sme všetky prepojené. Vzájomne liečenie nastáva, keď naše pocity vychádzajú zo srdca a naša myseľ je pokojná.

Séria tantra retreatov 3×3 ponúka priestor tvoriť v bezpečnom ženskom spoločenstve hlboké láskavé vzťahy k sebe samým. K svojmu telu, k vlastnej intimite, k svojim schopnostiam a zručnostiam, k autenticite. Ponúka priestor naučiť sa určovať svoje hranice a limity.

Každá weekendovka je zameraná na konkrétnu tému a je vnímaná ako celok. Čiže je možné zúčastniť sa všetkých troch, alebo len jedného stretnutia.

Na seminár je potrebné vopred sa prihlásiť mailom.